Bezdrôtový 5G internet Bánovce n.B.

Spustenie a výhody oproti konkurencii

Začiatkom Januára 2016 spustilo Rádio WOW pilotný projekt poskytovania bezdrôtového internetu v Bánovciach nad Bebravou. Cieľom je poskytnúť obyvateľom rodinných domov takú kvalitu internetu akú majú bytovky s optickým pripojením. Hlavným rozdielom oproti konkurenčným ponukám je vysoká stabilita, neustále zvyšovanie rýchlosti podľa trendov (bez zmeny ceny) a pohodlné uhrádzanie faktúr online. Nemáme žiadne poplatky za upomienky a znovupripojenia, nastavíme Vám zadarmo vašu domácu wifi sieť. Naši technici sú na linke 24 hodín nonstop - 038 202 12 12.

 

Signál

Bezdrôtovým internetom pokrývame väčšinu okresu Bánovce n.B. a okolité obce ktoré majú priamu viditeľnosť na výškovú budovu na Sládkovičovej ul. Užívateľov pripájame cez voľné 5Ghz pásmo značkovými anténami Ubiquiti. Výber vhodnej antény doporučíme po obhliadke. Užívateľ môže samozrejme použiť aj svoje zariadenia. Kompletné aktuálne pokrytie nájdete na samostatnej stránke poskytovateľa www.radionet.sk

 

Rýchlosti a ceny

Rýchlosť (šírka pásma) sa môže priebežne zvyšovať, pričom ceny sa nemenia. Znižovanie rýchlosti sa vzhľadom na vývoj technológii neplánuje. V prípade ak vám nevyhovujú ceny a rýchlosti, požiadajte o individuálnu kalkuláciu a pripravíme Vám ponuku na mieru. Staršie 2.4Ghz pásmo momentálne nevyužívame a preto nieje možné použiť Vaše existujúce zariadenia.

Cenník

Download Upload
Cena s DPH
5G mini (najpredávanejšie) 7 Mbit 1 Mbit
9,90
5G štandard/firemný 10 Mbit 2 Mbit
16,90
5G profi/firemný (vhodné do podnikov na bezplatnú wifi) 15 Mbit 3 Mbit
24,90
5G firemný double upload 15 Mbit 6 Mbit
29,90
5G garant 5-50mbit (vlastná garantovaná kapacita) 5-200Mbit 5-200Mbit
dohodou

 


Ďalšie info na www.radionet.sk

 

Objednávka, servis a obhliadky

Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Tel: 038 202 12 12

Máme online 162 hostí