Bezdrôtový 5G internet Bánovce n.B.

Spustenie a výhody oproti konkurencii

Začiatkom Júna spúšťa Rádio WOW pilotný projekt poskytovania bezdrôtového internetu v Bánovciach nad Bebravou. Cieľom je poskytnúť obyvateľom rodinných domov takú kvalitu internetu akú majú bytovky s optickým pripojením. Hlavným rozdielom oproti konkurenčným ponukám je vysoká stabilita, neustále zvyšovanie rýchlosti podľa trendov (bez zmeny ceny) a pohodlné uhrádzanie faktúr online. Nemáme žiadne poplatky za upomienky a znovupripojenia, nevypíname pripojenie pre zabudnutú úhradu, nastavíme Vám zadarmo vašu domácu wifi sieť. Naši technici sú na linke 24 hodín nonstop - 0948 651 651.

 

Stavte na kvalitu

Internet poskytovaný Rádiom WOW má vysokú kvalitatívnu úroveň, nakoľko pri stavbe infraštruktúry sa kladol dôraz na bezvýpadkový stav kvôli FM vysielačom samotného Rádia WOW. Vybudovaná sieť bola pôvodne len pre rádio, avšak jej kapacita umožňuje pripojiť na kvalitný internet i ďalšie domácnosti či firmy, ktoré potrebujú garantované pripojenie bez obmedzení. Hlavný prípojný bod je umiestnený na výškovej budove zvanej ako "F-ka" na Sládkovičovej ul, odkiaľ je najlepšie pokrytie. Konektivitu zabezpečuje Swan prostredníctvom optického pripojenia.

 

Signál

Bezdrôtovým internetom pokrývame väčšinu okresu Bánovce n.B. a okolité obce ktoré majú priamu viditeľnosť na výškovú budovu na Sládkovičovej ul. Užívateľov pripájame cez voľné 5Ghz pásmo značkovými anténami Ubiquiti. Výber vhodnej antény doporučíme po obhliadke. Užívateľ môže samozrejme použiť aj svoje zariadenia.

 

Rýchlosti a ceny

Ceny uvádzané nižšie sú uvádzacie, bez viazanosti. Rýchlosť (šírka pásma) sa môže priebežne zvyšovať, pričom ceny sa nemenia. Znižovanie rýchlosti sa vzhľadom na vývoj technológii neplánuje. V prípade ak vám nevyhovujú ceny a rýchlosti, požiadajte o individuálnu kalkuláciu a pripravíme Vám ponuku na mieru. 2.4Ghz pásmo momentálne nevysielame.

Cenník

Download Upload
Cena s DPH
5G mini (najpredávanejšie) 7 Mbit 1 Mbit
9,90
5G štandard/firemný 10 Mbit 2 Mbit
16,90
5G profi/firemný (vhodné do podnikov na bezplatnú wifi) 15 Mbit 3 Mbit
24,90
5G firemný double upload 15 Mbit 6 Mbit
29,90
5G garant 5-50mbit (vlastná garantovaná kapacita) 5-50Mbit 5-50Mbit
dohodou

 

Antény

Poplatok za pripojenie (v prípade bez viazanosti) 69 0
Poplatok za pripojenie (v prípade viazanosti) 0 0
Upomienka 0 0
Znovupripojenie 0 0
Nastavenie routra 0 0
Presmerovanie portov na verejnú IP 0 0
Anténa Ubiquiti Nanostation M5 13dBi (v prípade bez viazanosti) 59 0
Anténa Ubiquiti PowerBeam M5 24dBi (v prípade bez viazanosti) 89 0
Router TP-Link (v prípade bez viazanosti) 20 0

 

Ďalšie info na www.radionet.sk

 

Objednávka, servis a obhliadky

Email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Tel: 0948 651 651

Máme online 154 hostí