Neprehliadnite naše reklamné akcie

Rate this item
(17 votes)

Sme médium, ktoré dokáže okamžite podať verejnosti akúkoľvek správu, oznam alebo zviditeľniť firmu či spoločnosť.
Aj Vám ponúkame možnosť odvysielania informácií, voľných pracovných miest, pozvánok na akcie a iných oznámení vo forme čítanej reklamy alebo spotovej kampane. Začnite zarábať už dnes!

Rádio WOW je možné počúvať aj vo viacerých podnikoch kde je možné naladiť naše frekvencie, v domácnostiach, kanceláriach, úradoch, kúpaliskách a pod. Vysielame prostredníctvom troch vysielačov (Partizánske, Prievidza, Bánovce n.B.) a pokrývame svojim signálom (stereo signál nad 55 dBuV) celkom 5,38% obyvateľstva v SR čo predstavuje 280.000 ľudí. Z nich Rádio WOW pozná 35% - 98.000 ľudí a pravidelne počúva 27.470 ľudí vo veku 14-39 rokov. Zo staršej generácie si Rádio WOW naladí 3,25 opýtaných vo veku 40-59 čo predstavuje 9.100 ľudí z celkového územia pokrytého signálom. (Zdroj: MEDIARESEARCH, prieskum 1.kvartál 2013)

 

Detailný prieskum počúvanosti zobrazíte klikom SEM.

Ako jediné regionálne rádio na slovensku používame moderný typ kampane BrainWashing, možnosť vysielať krátke imidžové spoty, ktoré šetria Vaše peniaze, nakoľko cena je stanovená za jednu sekundu, na prepočet nepoužívame žiadne koeficienty.

Pri dlhodobých kampaniach ponúkame možnosť splátok bez úrokov či ďalších poplatkov, ktorá nezaťaží Váš rozpočet a prinesie zisky. Napríklad 6 mesačnú kampaň zaplatíte v 6-tich splátkach bez ďalších poplatkov. Splátková platba je možná len pri viacmesačnej kampani.

 

PREČO RÁDIO?

- rádio funguje na základe častého opakovania
- od rádia ľudia neodchádzajú počas reklamy
- uši sa nedajú zavrieť
- rádio je všade, v práci, doma, v aute, v obchodoch, reštauráciách, baroch...
- reklama z rádia príde sama k poslucháčovi, nemusí ju hľadať v novinách či na internete

O RÁDIU WOW:

Štúdio sa nachádza v Bánovciach nad Bebravou, ul A.Kmeťa 531 a signálom dokáže pokryť viac ako 280.000 poslucháčov Bánoviec, Partizánskeho, Prievidze, Novák, Topoľčian. Signál je dostupný aj v menších obciach okresov Bánovce nad Bebravou, Partizánske a Prievidza: Horné Ozorovce, Svinná, Dežerice, Trenčianske Jastrabie, Miezgovce, Pečenany, Šišov, Nadlice, Brodzany, Bystričany, Zemianske kostolany, Kamenec pod vtáčnikom, Nedoženy, Cígeľ, Kanianka, Ráztočno, Nitrianske Pravno, Rybany, Žabokreky, Chynorany, Bošany, Oslany, Čereňany, Nováky a 40 ďalších menších obcí viď mapka.

Program rádia WOW je zostavený podľa hudobného formátu HOT AC. Tento formát dokáže osloviť poslucháča vo veku od 18 do 40 rokov. Vo vysielaní nechýba hudba "pre všetky generácie", najväčšie hity 80-tych, 90-tych rokov a súčastnosti.

Oznamy, informácie, dobrovoľné zbierky a iné akcie pri ktorých sa nevyberá vstupné a organizátor nemá žiaden zisk prečítame vo vysielaní ZADARMO. Viac info o mediálnom partnerstve nájdete na TEJTO STRÁNKE.

TIP: Referencie nájdete v sekcii Partneri, prieskum počúvanosti v sekcii Prieskum.


AKTUÁLNY CENNÍK:

Aktuálny cenník Vám zašleme na Váš email. Nižšie vložte email. Ak Vám cenník nepríde do minúty, pozrite aj zložku spam alebo vyplňte žiadosť o individuálnu kalkuláciu.

* Email:

 

 

ZADAJTE si online nezáväznú žiadosť o cenovú ponuku - KLIKNITE SEM

STIAHNITE si aktuálny AGENTÚRNY cenník reklamy - KLIKNITE SEM

STIAHNITE si aktuálny cenník politickej reklamy - KLIKNITE SEM

STIAHNITE si aktuálne všeobecné obchodné podmienky - KLIKNITE SEM

Objednávka musí byť uhradená najneskôr v deň spustenia kampane. Stálym klientom ponúkame dlhšiu splatnosť. Úhrada je možná formou prevodného príkazu na SK účet vedený v EUR, na CZ účet vedený v CZK, cez PAYPAL.com alebo kreditnú kartu (platobná brána nižšie), prípadne aj poštovou poukážkou.

 

 


Úhrada faktúry ONLINE:


Návod platný pre všetky SK banky:

- otvorte Vašu PDF faktúru, ktorú ste dostali na email
- kliknite v nej na "Zaplatiť ONLINE"
- Kliknite na logo svojej banky
- zadajte prihlasovacie údaje k svojmu internet bankingu a uhradťe
- faktúra je uhradená ONLINE

 

Úhrada faktúry cez QR KÓD:

 

Návod:

- vyžiadajte si aplikáciu od svojej banky
- odfoťte QR kód, ktorý sa nachádza v PDF aleboo tlačenej faktúre
- uhraďte
- platba bude pripísaná na náš účet do 24 hodín

 

 

Úhrada faktúry kreditnou kartou alebo PayPal.com - platobná brána:


Návod:

- kliknite na "PAY NOW" nižšie
- zadajte sumu vrátane DPH a stlačte "update"
- zadajte Váš login do paypal.com alebo kliknite na "Don´t have a Paypal account?"
- zadajte číslo Vašej kreditnej alebo debetnej karty
- kliknite na PAY (zaplatiť)

 


Login to post comments

Máme online 170 hostí