Mediálna spolupráca

Hľadáte mediálneho partnera na Vašu akciu? Alebo chcete pomôcť pri propagácii akcie? Oslovte nás!

Rádio WOW podporuje dobré nápady, prevažne akcie pre ľudí ako sú koncerty, vystúpenia, výstavy, rôzne stretnutia a pod… Máme záujem stať sa mediálnym partnerom vašej akcie.


Mediálne partnerstvo - nekomerčné (akcie bez vstupného a reklamných partnerov - pre neziskové organizácie)
Podporíme akciu masívnou reklamnou kampaňou, vy nás alebo naše logo budete vo všetkých pozvánkach uvádzať (zobrazovať) ako mediálneho partnera akcie, priamo na akcii by bol náš reklamný banner, ktorý dodáme.


Mediálne partnerstvo - komerčné (akcie so vstupným alebo firemným sponzorom, reklamným partnerom)
Získavate zľavu 50% z cien reklamných služieb, vy nás alebo naše logo budete vo všetkých pozvánkach uvádzať (zobrazovať) ako mediálneho partnera akcie, priamo na akcii by bol náš reklamný banner, ktorý dodáme. Udelenie zľavy rieši Rádio WOW individuálne a nevzťahuje sa na (už)prebiehajúce obchodné akcie.

 

Mediálne partnerstvo pre obce a kultúrne organizácie - verejný záujem

Radi zverejníme tlačové správy, dôležité informácie vo verejnom záujme, prípadne ponúkame priamy prenos do vysielania rádia WOW z rôznych akcií, diskotek či dôležitých vystúpení významných osôb. Rádio WOW má možnosť vysielať odkiaľkoľvek vďaka moderne vybavenému štúdiu, preto je možný skutočne živý prenos priamo do vysielania z akejkoľvek akcie.


Ponúkame aj komplexnú formu mediálnej (bartrovej) spolupráce. Informujte sa u nás.


Kontakt:

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. - Renata Koszeghyová, Tel.: 0948 651 655
Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. - Patrik Bujna, Tel.: 0948 651 653

Máme online 229 hostí