Rádio WOW - novinky

Ako každý rok aj v roku 2016 sme prichystali pre našich poslucháčov Veľkú Vianočnú súťaž. Počas decembra mohli naši poslucháči počas celého dňa prichádzať do rádia a zdobiť naše dva vianočné stromčeky. Následne vyplnili formulár a boli v hre! Súťažilo sa aj prostredníctvom zasielania SMS.

V Rádiu WOW sa aj tento rok zastavil Mikuláš!

 

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov Rádia WOW. Vaše obľúbené Rádio WOW dnes rozšírilo svoje pokrytie o 6 nových vysielačov. Nejde však o úplne nové vysielače ale frekvencie patriace Rádiu Go Deejay (býv. Šláger).

 

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rádio Wow, Bánovce nad Bebravou, Trenčiansky kraj, Prievidza, Topoľčany
  • Ponúkaný plat : Fixná mzda + percentá zo reklamných zmlúv.
  • Termín nástupu: Ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Slovenská speváčka Nika Karch prichádza pred letom s chytľavou piesňou  In my head, ktorá je jej prvou skladbou spievanou v anglickom jazyku.


„Tancuj“! Tak sa volá nový singel skupiny Polemic, s ktorým sa chystá roztancovať všetky festivaly.

Multižánrový festival Pohoda, ktorý si na slovenskej festivalovej scéne drží množstvo prvenstiev je opäť tesne pred nami. 7. až 9. júla 2016 prebehne 20.ty ročník festivalu a organizátori tomuto okrúhlemu výročiu zdá sa nechcú zostať nič dlžný. Za dlhé roky fungovania si Pohoda vydupala cestu medzi najlepšie európske hudobné festivaly. Čo teda môžete vidieť a zažiť počas druhého júlového víkendu pod Trenčianskym hradom?

Reč bude o Nitrianskej formácii, ktorá pred mesiacom úspešne ukončila hosťovanie na ZOČI VOČI & YTB TOUR 2016, kde kapela predstavila svoju show zostavenú zo skladieb z ich albumu „V posteli“ a k tomu prihodili nové single ako „Vzdialení“ či „Priznávam“.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>
Stránka 1 z 11

Máme online 102 hostí