Program

 

Aj Vy patríte k tým, čo sa nevedia ráno zobudiť? Nemajte obavy, nie ste v tom sami. Radio WOW Vám prináša DOBRÉ RÁNO - Rannú show plnú tej najlepšej hudby, veselej nálady, súťaží a informácií... Každé ráno od 6.00 - 10.00 vstávajte s Radiom WOW.

 

 

Informácie z domova, zo svete, alebo z regiónu, čo nové vo svete showbiznisu a množstvo ďalšich informácií, zábavy a samozrejme hudby, ktorá sa Vám páči Vám prináša Denný mix.

 

 

Súťaže, zaujímavý hostia, veselá hudba pesničky na želanie to všetko sú ingrediencie, ktoré spoločne nesú názov Popoludňajšia show Radia WOW. Druhá polovica dňa, kde si každý nájde pre seba to svoje.

 

 

Pesničky na želanie potešia naozaj každého. V Radiu WOW Vám dávame možnosť vyberať skladby každý deň... Veď každý deň má niekto sviatok. Ponúkame Vám hneď niekoľko možností, ako si dať zahrať v programe Hallooo

 

 

Každý má svoju obľúbenú hudbu, ktorú si rád vypočuje, či už doma, v aute, alebo v práci. Hudobný svet prináša hudbu rôznych hudobných žánrov, ktoré sa v éteri rádií často, alebo vôbec už nehrávajú. V Hudobnom svete môžete počúvať hudbu rokov 80-tych, 90-tych, alebo hity súčastnosti. Hudbu rockovú, hudbu tanečnú, jednoducho hudbu, ktorá stále má svojich priaznivcov.

 

 

Ako sa hovorí "Láska je láska" a preto sme pripravili dvojhodinovku tých najkrajších "slaďákov" všetkých čias slovenskej, českej a svetovej tvorby. Dve hodiny pesničiek, ktoré Vás nenechajú chladnými.

 

 

Výročia, jubileá, svadby, narodeniny... jednoducho všetky oslavy prežite spoločne s Radiom WOW. Každý víkend hráme pre všetkých oslávencov. Pošlite svoje hudobné pozdravy prostredníctvom Radia WOW. Na takýto krásny darček sa bude ešte u Vás dlho spomínať.

 

 

Zaspomínajte si s Rádiom WOW na "zlaté"  Česko - Slovenské hity. Prinášame Vám reláciu Legendy SK&CZ popu vždy cez víkend v sobotu a nedeľu po relácii Živijoo od 12 - 14 hod. Iba na Rádiu WOW !

 

Naši správari Vám každý deň prinášajú aktuálne a čerstvé spravodajstvo nielen zo Slovenska a z celého sveta ale najmä z REGIÓNU! Monitorujeme dianie v mestách v ktorých vysielame. Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Trenčín a Prievidza. Iba u nás sa dozviete čo sa deje v našom regióne! Okrem správ Vám o celej prinášame aj aktuálny šport a predpoveď počasia.

 

Cestujte s Rádiom WOW bezpečne! Po celý deň v pravidelných blokoch prinášame aktuálne informácie z ciest z Trenčianskeho, Nitrianskeho, Bratislavského a Žilinského kraja. Nech smerujete kamkoľvek, s nami cestujete bezpečne.

 

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>
Stránka 1 z 2

Máme online 192 hostí 

Rádio WOW naladíte:
90,4 MHz Bánovce nad Bebravou